Archív
skripot

Kalendár udalostí

« Späť na zoznam udalostí
Táto udalosť už skončila.
Udalosť:
Deň krivých zrkadiel 2018
Dátum:
10/06/2018 14:00
Kategórie
Zmenené:
01/06/2018
Miesto:
Sad Janka Kráľa
Adresa:
Sad Janka Kráľa, Bratislava - Petržalka
stažený soubor (1)

ZPMP

10. jún – Deň krivých zrkadiel – je dňom ľudí s mentálnym postihnutím. S heslom „Sme iní, ale nie horší!“ Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR (ZPMP) pripravilo v rôznych mestách Slovenska koncerty, predstavenia, tanečné vystúpenia či iné sprievodné podujatia. Máte možnosť zakúpiť si originálne autentické výrobky z dielne ľudí s mentálnym postihnutím – také, aké nemá nik.

10. júna popoludní odštartujeme v bratislavskej Petržalke koncertom pri Auparku (kde sú detské ihriská) od 14:00 do 15:00 h. Podujatie moderuje Karin Haydu.

Vstup je voľný. Koncert sa koná za každého počasia, aj v prípade dažďa.

Od 15.00 do 17.00 pokračujeme Piknikom tvorivosti a zábavy v Sade Janka Kráľa. Budete môcť ochutnať z nášho piknikového koša tvorivé dielne, netradičné športy a hry plné pohody a radosti. Super program pre celú rodinu a všetkých, ktorí sa chcú zabaviť! Svoje originálne výrobky v stánkoch ponúknu zamestnanci/zamestnankyne a klienti/klientky domovov sociálnych služieb.

Od 17:00 do 17:30 vystúpi s bubnovou show skupina CAMPANA BATUCADA, ktorá urobí bodku za akciou.

Záštitu nad podujatím prevzal starosta mestskej časti Petržalka Vladimír Bajan.

Deň krivých zrkadiel 2018 sa v priebehu 10. – 12. júna uskutoční aj v Dolnom Kubíne, Komárne, Košiciach, Malackách, Nitre, Partizánskom a Poprade.
 
Príďte sa zabaviť, spoznajte ľudí s mentálnym postihnutím!
 

Stiahnite si:

DKZ_2018_plagat
Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR je občianske združenie a vyvíja činnosť na území Slovenskej republiky. Vzniklo v roku 1980, združuje 44 miestnych organizácií s počtom členov a členiek takmer 10 000 osôb na celom Slovensku. Hlavným cieľom ZPMP v SR je začlenenie ľudí s mentálnym postihnutím do spoločnosti.

 
Deň krivých zrkadiel je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR a Nadácie Veolia. Akciu podporili: Mestská časť Bratislava Petržalka, Aupark Bratislava Petržalka, McDonald´s, zariadenia sociálnych služieb z Bratislavy, OMD v SR, Saleziáni Don Bosca.
 

Kontakt:

PhDr. Iveta Mišová – misova@zpmpvsr.sk
Mgr. Marián Horanič – marian.horanic@zpmpvsr.sk
www.zpmpvsr.sk

 

Staršie udalosti do roku 2013 si môžete prezrieť v archíve.