Archív
skripot

Darujte 2 % na naše aktivity

odz_c_128

Portál o ľudských právach a (anti)diskriminácii, ktorý práve čítate, už roky vytvárame a prevádzkujeme ako nezisková organizácia Občan, demokracia a zodpovednosť. Vďaka nemu nás oslovili mnohí ľudia, ktorí hľadali informácie. Keď to bolo v našich silách, poradili sme im, ako sa chrániť pred diskrimináciou.

Portál si žiada nemálo nášho úsilia a času. Ako nezisková organizácia máme limitované kapacity. Zdroje potrebné na naše fungovanie však hľadáme tak, aby sme boli nezávislí. Za vyše 20 rokov sme realizovali množstvo aktivít na obhajobu ľudských a občianskych práv a na vzdelávanie ľudí z verejných inštitúcií – úradov, súdov, škôl či polície.

Podporte nás!

Zamestnanci a zamestnankyne môžu darovať 2 % až do 2. mája.

deska-banner

Vďaka Vašej podpore budeme aj naďalej prevádzkovať tento portál.

Budeme informovať verejnosť o dôležitých veciach, ktoré kompetentní nechcú riešiť. Budeme poskytovať poradenstvo diskriminovaným ženám a viesť súdne spory na ich obhajobu. Budeme pokračovať aj v riešení ďalších problémov ľudských práv a diskriminácie a presadzovať pozitívne zmeny.

Vaša podpora nám umožní robiť to ďalej a nezávisle od vládnych dotácií.

Informácie o našich aktivitách a výsledkoch nájdete na tomto portáli a najmä na našej webovej stránke.

Niektoré naše aktivity v skratke:

01_infograf_publ_ZMT_thumb_560x560 02_infograf_okruhly_stol_thumb_560x56003_infografika_Reportovanie_Cedaw_bez_banneru-page-001 04_infograf_vzdel_thumb_560x560
.
 
.
 
.
 

Ďakujeme!